K čomu je Chvaliareň? Prečo sa nepochváliť, keď sa mi niečo podarí :-)

Každého, kto tvorí vlastné "hand made" výrobky celkom iste poteší, keď sa ostatným jeho výrobok páči. Každý "výtvarník, výrobca, vyrobitel" do svojho výrobku vkladá kus seba samého a všetci sme si neraz zakúsili, že nie vždy sa dielo hneď na prvýkrát podarí a niektorý výrobok dokáže svojho tvoriteľa pekne "potrápiť", a to potom každá pochvala obzvlášť zahreje pri srdci . Ak patríte do skupinky tvorivých a kreatívnych duší a chcete sa podeliť s ostatnými o svoju radosť zo svojej podarené tvorby, potom ste v Chvaliareň správne.

Chvaliareň je pohodový a priateľský web, ktorý slúži pre všetkých, ktorí by radi ukázali svoje s láskou tvorené výrobkami, či už sú z dreva, kovu, látky, vlny, hliny, kameňa, skla alebo napríklad z papiera. :-) Tu bude mať všetky svoje výtvory pekne pohromade a po ruke na svoje vlastné jednoduché adrese, ktorú môžete jednoducho zdieľať s ostatnými. A v neposlednom rade tu nájdete tiež inšpiráciu, ak práve nemáte svoj vlastný nápad...

Princíp Chvaliarně je veľmi jednoduchý - stačí si vytvoriť profil, nahrať Vašu vlastnú fotografiu Vami vlastnoručne vytvoreného výrobku, s ktorým by ste sa radi pochválili ostatným, pridať krátky popis a potom už len "žať" obdiv prostredníctvom "srdiečok", ktoré Vám budú prideľovať ostatní používatelia, ktorým sa Váš výrobok zapáči. :-)

Na oplátku môžete aj Vy potešiť ostatné udelením "srdiečka". Rozdávajte spoločne radosť a iinspiraci, to je náš spoločný cieľ.

Body za označenie látok = darček pre Vás

A na záver jeden príjemný bonus - ak označíte látky, z ktorých je Váš výrobok vyrobený, získate bonusové body, ktoré potom môžete "premeniť" v milý darček pri Vašom nákupe látok v eshope :-). Za jeden výrobok s označením konkrétnych látok získate 1 bod = 1 darček.